Kui pärida Motoremi meeskonnalt nende motohuvi ja selle tärkamisaja kohta, siis kõlab vastuseks midagi tuttavat ja igihaljast – “sai põhikooli päevil poistega vanu tsikleid putitatud, millega vahel ka sõita õnnestus”. Kõlab tuttavalt? Paljud meist on nii alustanud. Edasi on kaks võimalust: asjaosalised kasvavad sellest välja või otsustatakse hobi muuta oma erialaks käies läbi vastav haridustee ning omandades aja jooksul pidevalt uusi kogemusi. Nii saigi Motoremi asutamisaastaks 2005.

Meie ettevõttes töötavad pühendunud entusiastid. Inimesed, kes huvituvad mootorratastest, nendega sõitmisest, nende hingeelust ja ajaloost. Oma tegevusega loome võimaluse ka paljudele teistele selle hobiga tegeleda.

Seega Hea Motohuviline – astu uksest sisse ja räägi oma plaanidest. Kas vajad nõu esimese mootorratta hankimisel, abi avariijärgse masina sõidukorda seadmisel, on tegemata hooldustööd või kummitab suuremahuline mootoriremont? Või on vanaisast kuurinurka heinte alla jäänud midagi emotsionaalselt väärtuslikku ja nüüd tahaks ilusa mälestuse elustada? Aga võibolla tundub praegune sõiduvahend naabri omaga liialt sarnane ja aitab ainult pikem esihark? Kõigile neile ja paljudele teistele probleemidele leiame üheskoos lahenduse.

Motoremist on aegade jooksul läbi käinud nii mantee-, raudtee-, vee- kui õhusõidukeid. Kedagi ega midagi pole olukorda süvenemata lävelt tagasi saadetud.

TOETAME

Motosporti ja -kultuuri:

Müristaja Unimoto Dragracing Team
Valge Daami Bike Show